Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

K18

( ilość produktów: 8 )

Walka ze zniszczonymi włosami - K18

K18 to linia kosmetyków do włosów opracowana przez naukowców za pomocą innowacyjnych technologii, aby pomóc w walce z zniszczonymi włosami. Produkty zawierają K18 Peptide, unikalną mieszankę peptydów, która wnika w głąb włosów, odbudowując ich strukturę, naprawiając uszkodzone cząsteczki i przywracając zdrowie i blask.

Co to jest K18 Peptide?

Produkty K18 Peptide to unikalna mieszanka 18 peptydów ? składników odżywczych, które pomagają naprawić uszkodzone cząsteczki i przywrócić zdrowie i blask włosom. Peptydy K18 wnikają w głąb włosów i stymulują ich naturalną regenerację. Mieszanka peptydów przyczynia się do wzmocnienia włosów i przywraca im elastyczność, beztłuszczową odbudowę i ochronę przed uszkodzeniami.

Jakie są korzyści z używania produktów K18?

Produkty K18 są skuteczne w naprawie uszkodzonych cząsteczek i przywracaniu zdrowia i blasku włosom. Przy regularnym stosowaniu produktów K18, włosy są bardziej wytrzymałe, znacznie zmniejsza się ilość wypadających włosów, skóra głowy staje się mniej wrażliwa, a włosy są mniej podatne na plątanie i łamanie.

Jak długo trzeba używać produktów K18, aby osiągnąć pożądane rezultaty?

Zaleca się używanie produktów K18 na czystych włosach, ponieważ inne produkty mogą zawierać olejki, silikony oraz pokrywać włosy warstwą produktu, które mogą zmniejszać skuteczność K18. Długość używania produktów K18 zależy od tego, jakie rezultaty chcesz osiągnąć. Jeśli chcesz tylko nawilżyć włosy i poprawić ich strukturę, wystarczy kilka minut po użyciu szamponu. Jednak pozostawienie produktu na włosach przez około 10-15 minut, aby maksymalnie wykorzystać jego właściwości. Jeśli chcesz bardziej zaawansowane rezultaty, takie jak zmniejszenie lub usunięcie łamliwości lub uszkodzenia włosów, możesz pozostawić go na włosach przez około 20-30 minut. W takim przypadku zalecane jest używanie produktów K18 raz w tygodniu, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Możesz również łączyć produkty K18 z innymi produktami do pielęgnacji włosów, aby wzmocnić włosy i poprawić ich wygląd.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 1364 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-03
Nie nam zastrzeżeń wszystko ok
2024-04-29
Super obsługa
pixel