Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Utleniacze do włosów

( ilość produktów: 34 )

Co to są utleniacze do włosów?

Utleniacze do włosów to nic innego jak odpowiednio skoncentrowany nadtlenek wodoru, który jest składnikiem wszystkich preparatów do farbowania włosów. Wpływa na naturalną pigmentację włosów, rozjaśniając je i całkowicie zmieniając kolor.

Czy można często farbować włosy?

Czynnikiem utleniającym, zwanym również utleniaczem, jest nadtlenek wodoru w odpowiednim stężeniu. Często używana w wielu zabiegach fryzjerskich. Możesz zaopatrzyć się we własny utleniacz. Utleniacze wpływają na naturalną pigmentację włosów, rozjaśniają je i nadają specyficzny efekt podczas procesu koloryzacji. Utleniacz jest składnikiem wielu farb, które można kupić w drogerii, ale jest również używany w profesjonalnej koloryzacji i rozjaśnianiu włosów. Występuje w różnych stężeniach i od tego parametru zależą jego właściwości.

Jak w sposób bezpieczny i skuteczny farbować włosy?

Utleniacze włosów wykorzystywane są w procesie usuwania naturalnych barwników ze struktury włosa. Przy pomocy nowoczesnych rozjaśniaczy i utleniaczy możemy całkowicie zmienić dotychczasowy kolor naszych włosów. Profesjonaliści zalecają jednak, aby nie wykonywać takich zabiegów zbyt często, ponieważ produkty do rozjaśniania włosów mogą osłabiać włosy. Przede wszystkim nic nie stoi na drodze, aby naturalne brązowe włosy miały piękne, jasne włosy. Pamiętajmy jednak o rozsądnym podejściu do utleniania włosów i zaopatrzeniu się w bezpieczne i sprawdzone kosmetyki oksydacyjne.

Czym są utleniacze do włosów?

Utleniacze włosów, zwane również utleniaczami, to nadtlenek wodoru w odpowiednim stężeniu. Ten rodzaj substancji stosuje się niemal w każdym salonie fryzjerskim do koloryzacji włosów, a właściwie przy zmianie koloru na jaśniejszy od naturalnego odcień. Utleniacze do włosów skutecznie wpływają na naturalną pigmentację włosów, rozjaśniając je i pozwalając na osiągnięcie określonych rezultatów podczas koloryzacji. Utleniacze są również składnikiem wielu farb, które sami możemy kupić w drogerii, jednak same utleniacze stosuje się tylko przy profesjonalnym farbowaniu i rozjaśnianiu pasemek.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 1381 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-22
Super
2024-06-04
Dopiero zaczynam kurację ale zapowiada się dobrze :)
pixel